JUBILEUSZOWY ROK MATEMATYKI

 

   UWAGA !!!

                 W naszej szkole dnia                     

4 października 2019 roku

będziemy obchodzić

  JUBILEUSZOWY ROK MATEMATYKI

 

 

Mianowicie rok 2019 jest jubileuszowym rokiem matematyki przyjętym i ustanowionym przez senat RP. Z tego powodu w dniu 4 października 2019 roku na 3 godzinie lekcyjnej w Szkole Podstawowej im. J. Noji w Pęckowie odbędzie się wspólny apel poświecony królowej nauk MATEMATYCE!

Prosimy wszystkich uczniów klas 5-8 aby w tym dniu przyszli ubrani w biały czysty t-shirt na który zostanie przyczepiona kolorowa karteczka z symbolem lub liczbą matematyczną.

 

Prosimy również aby w dniu 4 października wszyscy uczniowie po dzwonku drugiej przerwy ustawili się przed wejściem szkoły gdzie zostaną rozdane ww karteczki po czym wszyscy udamy się do sali lekcyjnej klasy VI gdzie odbędzie się apel – prezentacja, quiz matematyczny oraz wspólne pamiątkowe zdjęcie.

 

W związku z organizacją krótkiego apelu poświeconego matematyce zostaje zorganizowany konkurs na najciekawszą lub największa bryłę matematyczną. Każda klasa jest proszona aby wykonała i oddała min. jedną taką bryłę do dnia                    2 października 2019 roku do Pań Martyny Beska i Arlety Baneckiej.

 

Życzymy powodzenia i prosimy o zaangażowanie!!!

Nagrody i dodatkowe punkty czekają J

 

 

DZIĘKUJEMY J


Pliki do pobrania: